O spoločnosti

Sme realitná kancelária Domov SK s.r.o., pôsobiaca pod obchodnou značkou Domov Reality založená v roku 2007 a vedená tímom profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v obchode s nehnuteľnosťami. Počas našej kariéry sme sa naučili počúvať a plniť požiadavky klientov aj našich spolupracovníkov. Sme silno orientovaní na maximálnu spokojnosť našich klientov a spolupracovníkov o čom svedčia stovky úspešne zrealizovaných obchodov s nehnuteľnosťami. Patríme medzi najúspešnejšie, najstabilnejšie realitné spoločnosti v našom regióne.

Našou snahou je vyhovieť všetkým vrstvám obyvateľov bez ohľadu na výšku Vašej investície. Uvedomujeme si, že veľkosť firmy nie je v jej názve alebo masívnej reklame, ale v ľuďoch, ktorí ju tvoria, v ich schopnostiach prijať zodpovednosť za klientovu dôveru.

Veríme, že Vašu dôveru nesklameme a zistíte, že nikdy sa nedalo ľahšie, dostupnejšie a rýchlejšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť ako prostredníctvom ľudí, ktorí chápu Vaše potreby a požiadavky. Presvedčte sa sami – naším úspechom je spokojný úsmev na Vašej tvári.


Prezentácia bytov cez našu realitnú kanceláriu v TV JOJ:

Prispievali sme do časopisu E- TREND

http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2010/cislo-30/horna-nitra-sniva-o-rozmachu.html

Náš názor zaujímal aj čitateľov TASR.

http://www.teraz.sk/ekonomika/prievidza-trh-byty-domy/40473-clanok.html

http://www.teraz.sk/regiony/byvanie-predaj-bytov-v-prievidzi-sa-je/121848-clanok.html