Domov Reality členom TALIANSKO – SLOVENSKEJ OBCHODNEJ KOMORY

Spoločnosť Domov Reality  sa stala tento rok členom TALIANSKO - SLOVENSKEJ OBCHODNEJ KOMORY. Pozvánku sme dostali na základe veľkej spokojnosti členov komory s našimi službami. Zahraniční klienti sú nároční, nakoľko sú zvyknutí na vysokú profesionálnu úroveň realitných kancelárií vo svoje materskej krajine, ale aj po celom svete,  kde majú svoje investície v nehnuteľnostiach.  Sme radi, že sme splnili ich náročné kritériá a hlavne ukázali výsledok v podobe úspešného predaja lukratívneho projektu na Slovensku, vyžadujúceho nemalé investície zo strany kupujúcich investorov. Na základe 17 ročných skúseností v realitnom biznise a riadení vlastnej spoločnosti Domov Reality,  ktorá vznikla v roku 2007, sme pripravení ponúknuť profesionálne služby zahraničnej klientele až po veľkých investorov. Okrem profesionality ponúkame nadštandardné kontakty, ktoré vedú k úspešnému predaju rezidenčných nehnuteľností, alebo pripravených projektov na realizáciu. Jedným z nich je aj práve členstvo v prestížnej a hlavne dobre fungujúcej TALIANSKO –SLOVESNKEJ OBCHODNEJ KOMORY, prostredníctvom, ktorej prinášame našim klientom, ktorí majú záujem predať rezidenčnú nehnuteľnosť investorom pôsobiacich celosvetovo v oblastí realít.  Posledný rok nám pribudlo záujemcov zo zahraničia o kúpu nehnuteľností, ale aj predaj nehnuteľností, ktoré vlastnia v Slovenskej Republike. Takéto služby poskytujeme komplexne a doťahujeme do najmenších detailov čoho dôkazom sú pozvánky spokojných klientov na zahraničné cesty a tým väčšie prehlbovanie nadštandardných obchodných vzťahov, členstvo v komore odráža naše dlhoročné úsilie, budovať kvalitné, komplexné a profesionálne realitné služby na Slovensku, dodáva vedenie spoločnosti.

Povedali o TALIANSKO – SLOVENSKEJ OBCHODNEJ KOMORE
( zdroj web Taliansko – Slovenskej obchodnej komory www.camit.sk )

person1

"Medzi politikmi, podnikateľmi a ostatnými obchodnými komorami, sa Taliansko - Slovenská obchodná komora teší veľmi dobrému menu."

Ignazio Jaquotot / Čestný Prezident Taliansko-Slov.obchodnej komory 

person2
"Myslím si, že nie každá komora funguje tak efektívne ako práve talianska, minimálne, čo sa týka kontaktov.

"Richard Sulík / Predseda parlamentu Slovenskej republiky 2010-2011
person3
"S Taliansko - Slovenskou obchodnou komorou sme dosiahli veľmi kvalitné výsledky, je to prostredník, ktorý skutočne odráža taliansku podnikateľskú realitu na Slovensku."

Mario Boselli
/ Prezident Taliansko - Slovenskej obchodnej komory 2003-2009

person4
"Talianska ambasáda v Bratislave vyvinula veľmi dobrú spoluprácu s Taliansko - Slovenskou obchodnou komorou a rád vždy uvidím obe inštitúcie v spoločnom súznení."

Martini Roberto
/ Veľvyslanec Talianskej republiky na Slovensku
person5
"Taliansko - Slovenskej obchodnej komore sa podarilo stať sa jedným z pilierov rozvoja a dobrej obchodnej spolupráce medzi Talianskom a Slovenskom."

Miroslav Štrokendl
/ VicePrezident Taliansko-Slov. obchodnej komory 2008-2010
person6
"Pomohli sme množstvu talianskych firiem, ktoré mali v úmysle rozšíriť svoje pôsobenie a musím povedať, že Taliansko - Slovenská obchodná komora bola v tomto snažení veľmi aktívna."

Gianni Franco Papa
/ VicePrezident Taliansko - Slovenskej obchodnej komory 2006-2007

Viac na www.camit.sk

Fotogaléria