Chcete podnikať v realitách?

Využite našu EXPANZIU pre nový rozmer vo vašom živote a kariére.
Spojte sily s nami a vytvorme spoločne niečo, čo tu ešte nebolo!

Prečo s nami?

Naša spoločnosť Domov SK s.r.o. dlhodobo a úspešne pôsobí pod obchodnou značkou Domov Reality.

Sme čisto slovenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na meniacom sa slovenskom realitnom trhu. Domov Reality ma jasný cieľ a víziu, chceme sa odlišovať od iných realitných a franšízových sietí. Našou prioritou je osloviť čo najviac rovnocenných partnerov do našej obchodnej siete. Otvorenie vlastnej kancelárie pod značkou Domov Reality je správne riešenie pokiaľ chcete podnikať v realitách.

Naše skúsenosti s realitným biznisom nás dostali medzi najvýznamnejšie spoločnosti Trenčianskeho kraja. Naše bohaté obchodné skúsenosti a spojenie s významným manažérom, školiteľom a personalistom v oblasti realít pánom Hatalom, ktorý pôsobí v realitách od roku 2005 odštartovalo našu EXPANZIU do ďalších regiónov.

Čo ponúkame?

 • Bezplatnú akadémiu vzdelávania (lektormi sú dlhoroční obchodníci a manažéri v oblasti realít a právni zástupcovia spolupracujúci s našou spoločnosťou).
 • Vlastný profesionálny realitný softvér vyvíjaný od roku 2007, na ktorom neustále pracujeme. (O webstránky a firemný softvér sa v súčastnosti stará spoločnosť Gekon s.r.o. Spoločne vyvíjame nové moderné aplikácie pre ľahšiu kontrolu a viac času na obchod pre našich partnerov).
 • Softvér na filtrovanie súkromnej inzercie pre maklérov, žiadne zdĺhavé vysedávanie pri vyhľadávaní nehnuteľností na predaj. Informáciu o predaji vašej nehnuteľnosti dostanete priamo do smartfónu.
 • Automatický export a aktualizácia vašich zákaziek na najsledovanejších realitných portáloch v SR.
 • Spolupráca medzi partnerskými realitnými kanceláriami s jasnými pravidlami.
 • Podpora personálneho oddelenia a asistentiek pri tvorbe a doplňovaní tímu vašej kancelárie.
 • Manažéra s dlhoročnou praxou pre každodennú podporu vašej kancelárie.
 • Marketingová podpora dotovaná centrálou – inzercia, letáky, PR články, sociálne siete, prezentačné fotky, videá a iné.
 • Reklamné predmety za veľkoobchodné ceny dotované centrálou (plachty, diáre, vizitky, perá, zakladače, reklamné stojany roll-up, polepy na autá, tričká, čiapky a iné)

Čo u nás nenájdete?

 • Licenčné poplatky ( Nefungujeme formou franšízy, preto môžete začať u nás bez veľkého vstupného kapitálu ).
 • Pravidelné mesačné poplatky za značku ( Ušetríte mesačne nemalé sumy, ktoré viete investovať do vlastného podnikania ).
 • Poplatky za viacúrovňové školenia (Organizujeme firemné školenia a semináre na vysokej úrovni prostredníctvom vlastných aj externých školiteľov s dlhoročnou praxou. Tieto školenia a semináre sú pre našich maklérov a manažérov bezplatné).
Dohodnite si s nami obchodné jednanie alebo nám pošlite životopis prostredníctvom dotazníka.

Kontakt personálne oddelenie: mobil: 0948 242 303, e-mail: kariera@domovreality.sk

Meno
Priezvisko
E-mail
Telefón
Pracovná pozícia o ktorú sa uchádzate *
Životopis
Priestor na vaše otázky a poznámky

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z. V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam súhlas so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Domov Reality s r.o. a DOMOV SK s.r.o. realitná kancelária prostredníctvom stránky www.domovreality.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.