Vytvorili sme pre Vás FACEBOOKOVÚ stránku.

Oslovujeme s ponukou všetky vekové kategórie!

V dnešnej masmediálnej dobe sú veľmi populárne a využívané sociálne siete. Jednotkou medzi nimi je jednoznačne FACEBOOK, ktorý ponúka služby v rámci komunikácií, nadväzovaní priateľstiev, zdieľaní fotografií, videí a informovaní priateľov či blízkej alebo širokej verejnosti o aktuálnych novinkách, čiže aj ako zdroj informácií z oblasti ktorá nás zaujíma.

Keďže sa neustále snažíme poskytovať kvalitný servis pre našich zákazníkov rozšírili sme ponuku realít okrem našej domovskej stránky www.domov-reality.sk , printovej reklamy v rôznych časopisoch a viac ako šesťdesiat realitných portálov aj na facebookovú stránku https://www.facebook.com/domovreality , na ktorej môžete sledovať ponuku aktuálnych realít, noviniek, udalostí a všetkého čo sa týka našej firmy. V blízkej budúcnosti by sme chceli uskutočňovať rôzne súťaže o vecné alebo iné ceny prostredníctvom facebooku, aby sme získali Vašu podporu, a aby ste mohli sledovať našu činnosť v novinkách, ktoré sa Vám budú objavovať na vašom mobilnom telefóne, počítači alebo tablete. Samozrejme na našej facebookovej stránke môžete vyjadriť aj svoj názor, či pridať sa do diskusie k rôznym témam týkajúcich sa bývania či našej spoločnosti. 

V prípade záujmu o naše realitné služby nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom správy na facebooku. 

Stačí len jednoduchý like na https://www.facebook.com/domovreality a môžete sa stať členom našej facebookovej rodiny Domov Reality. 

Za zdieľanie, likeovanie a komentovanie Vás srdečne ďakujeme.Sandra Bielska – asistentka pre personalistiku a marketing

Fotogaléria