Predaj »  Hotely, penzióny a reštaurácie »  penzión

SUPER PONUKA!!! Krásny PENZIÓN v horách, v obci Vrícko, pozemok 10 444 m2 +2x VIDEO

50000000
Marián Mendel
Konateľ spoločnosti
Mob.: 0905 383 464
Tel.: 0465427842

Kontaktujte makléra

 • 850 000,00 €
 • Kód 5777
 • Lokalita okr. Martin ,Vrícko

Popis nehnutelnosti

Za FANTASTICKÚ CENU !!!! Ponúkame na predaj krásny kompletne na novo moderne zrekonštruovaný 3. poschodový penzión s výťahom v horách obce Vrícko, okres Martin. Penzión je bezbariérový, luxusný, a predáva sa kompletne zariadený a vybavený. Pozostáva z 18 nadštandardných izieb s plne komfortným vybavením, z nich je 13 dvojlôžkových, 2 sú jednolôžkové pre telesne postihnutých a vozíčkarov a 3 izby sú apartmány. Všetky izby sú vybavené pripojením na internet a sú dostupné výťahom. Pri vstupe do penziónu je recepcia, na tomto 1.poschodí sa ďalej nachádza reštaurácia s barom a s kuchyňou, kongresová miestnosť s data projektorom, plátnom a televízorom, s možnosťou videoprojekcie. Ďalej je tu fínska sauna s relaxačnou miestnosťou, WC pre dámy a pre pánov, skladové priestory, schodisko a výťah na 2. a 3.poschodie s izbami. V teplých mesiacoch sa dá využiť aj letná vonkajšia terasa. Parkovanie je možné na vlastnom parkovisku pri penzióne s dobrým bezproblémovým celoročným prístupom autom. V okolí penziónu je vybudovaný oddychový a športový areál. Na priestrannom pozemku v blízkosti objektu je aj drevená chata. Veľký pozemok celkom o výmere 10 444 m2 (vrátane zastavanej plochy penziónu a chatky) dáva možnosti rôzneho využitia ako je napríklad vybudovanie plaveckého areálu – na ktorý je už spravená aj projektová dokumentácia, alebo vybudovanie chatiek, dreveničiek, zrubových chát a domov (po ktorý je veľký dopyt) s následným predajom, alebo prenájmom a podobne. Keďže je táto nehnuteľnosť zasadená v horách, v blízkosti horského potôčika s krásnou prírodou a blahodarným tichom, je ako stvorená na prechádzky lesom, turistiku, zber hríbov, strávenie relaxačných, oddychových chvíľ a zároveň aj na športové vyžitie. V blízkosti je lyžiarske stredisko a cyklotrasa, termálny aqua park v Turčianskych Tepliciach. Je tu možné aj kultúrne vyžitie, pretože v okolí Martina a Prievidze je veľa zaujímavých kultúrnych pamiatok, napríklad najnavštevovanejší Bojnický zámok, ZOO a liečebné termálne kúpele. *POZRI 2x VIDEO* na domovreality.sk

Táto ponuka nehnuteľnosti je veľmi zaujímavá, vhodná na rekreačné účely, firemné akcie, detské tábory, školské výlety, školy v prírode, svadby a oslavy ako je tomu aj v súčasnosti, alebo aj na vybudovanie domovu dôchodcov, detskej ozdravovne, dostavbu ďalších objektov, obytných jednotiek, prípadne pre firemné účely.

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

 • Úžitková plocha (obytná) 600m2
 • Výmera pozemku 10444m2
 • Zastavaná plocha 400m2
 • Druh objektu zateplená
 • Stav objektu po rekonštrukcii
 • Druh parkovania vyhradené parkovanie
 • Počet izieb 18
 • Počet podlaží objektu 3
 • Vodovod na pozemku
 • Kanalizácia na pozemku
 • Elektrina na pozemku