Prenájom »  Komerčné priestory »  kancelárie »  Novostavba

Prenájom, nové obchodné priestory Nižná /Tvrdošín/ od 40 m2

P4080012
Ladislav Adamec
Realitný Maklér
Mob.: 0901 785 829
Tel.:

Kontaktujte makléra

  • 4,00 € m2/mesiac
  • Kód 4156
  • Lokalita okr. Tvrdošín ,Nižná

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom obchodné a kancelárske priestory v novostavbe polyfunkčného objektu v Nižnej. K dispozícii sú nové priestory na prízemí a na prvom poschodí tohto objektu.

Na prízemí so vstupom z ulice a presklenými výkladmi ponúkame obchodné priestory v základnej výmere 45 m2 s možnosťou ďalších nadväzujúcich priestorov (či už ako obchodných, kancelárskych alebo skladových) vo výmere ďalších 40 m2.

Na prvom poschodí sú k dispozícii 4 samostatné priestory s výmerou 41 m2, 42 m2, a 2 x 59 m2. Ponúkané priestory je možné v prípade záujmu nájomcu menšou stavebnou úpravou spojiť a prípadne aj prepojiť s priestorom o výmere ďalších takmer 100 m2 a vytvoriť tak plochu s výmerou 220 m2 podľa požiadaviek záujemcu.

Všetky ponúkané priestory sú súčasťou polyfunkčného objektu a bytového domu s vysokou frekvenciou obyvateľov, v objekte sa nachádza supermarket, kaviareň, veľké fitnes centrum, v blízkosti objektu je škola, autobusová a železničná stanica. Priestory sú vhodné či už ako obchodné priestory predajne tovaru či služieb (textil, obuv, športové potreby, kozmetika, kaderníctvo, cestovná kancelária...) prípadne ako priestory súvisiace so zdravotníctvom (lekáreň, ambulancie, zdravotné pomôcky atď.) či tiež ako administratívne a kancelárske priestory. Jednotková cena nájomného je určená sumou 4,- €/1 m2/mesiac. V prípade záujmu ďalšie podmienky nájmu zohľadňujúce prípadné investície záujemcu budú predmetom dohody s vlastníkom. Podrobnejšie informácie a ohliadku je možné dohodnúť si tel. alebo e-mailom.

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

  • Úžitková plocha (obytná) 45m2
  • Druh objektu zmiešaná
  • Stav objektu novostavba
  • Druh parkovania verejné parkovanie
  • Kvalitatívny štandard klasické materiály