Prenájom »  Komerčné priestory »  Novostavba »  obchodné

Prenájom, nové obchodné priestory Nižná /Tvrdošín/ od 40 m2

P4080012
Ladislav Adamec
Realitný Maklér
Mob.: 0901 785 829
Tel.:

Kontaktujte makléra

  • 5,00 € m2/mesiac
  • Kód 4156
  • Lokalita okr. Tvrdošín ,Nižná

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v novostavbe polyfunkčného objektu v Nižnej. K dispozícii sú nové priestory na prvom poschodí tohto objektu s výmerou 41 m2.

Ponúkané priestory sú súčasťou polyfunkčného objektu a bytového domu s vysokou frekvenciou obyvateľov, v objekte sa nachádza supermarket, kaviareň, veľké fitnes centrum, v blízkosti objektu je škola, autobusová a železničná stanica. Priestory sú vhodné či už ako obchodné priestory predajne tovaru či služieb (textil, obuv, športové potreby, kozmetika, kaderníctvo, cestovná kancelária...) prípadne ako priestory súvisiace so zdravotníctvom (lekáreň, ambulancie, zdravotné pomôcky atď.) či tiež ako administratívne a kancelárske priestory. Jednotková cena nájomného je určená sumou 5,- €/1 m2/mesiac bez DPH. V prípade záujmu ďalšie podmienky nájmu zohľadňujúce prípadné investície záujemcu budú predmetom dohody s vlastníkom. Podrobnejšie informácie a ohliadku je možné dohodnúť si tel. alebo e-mailom.

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

  • Úžitková plocha (obytná) 41m2
  • Druh objektu zmiešaná
  • Stav objektu novostavba
  • Druh parkovania verejné parkovanie
  • Kvalitatívny štandard klasické materiály