Predaj »  Hotely, penzióny a reštaurácie »  hotel

Na predaj/ Super lukratívne nehnuteľnosti na Cabo Verde/ Kapverdských ostrovoch

99505_orig
Marián Mendel
Konateľ spoločnosti
Mob.: 0905 383 464
Tel.: 0465427842

Kontaktujte makléra

  • Dohodou
  • Kód 5542
  • Lokalita okr. Portugalsko ,Portugalsko

Popis nehnutelnosti

Na predaj/ Super lukratívne nehnuteľnosti na Cabo Verde/ Kapverdských ostrovoch

Ponúkame na predaj lukratívny prosperujúci apartmánový hotelový komplex so stálou klientelou, jednotlivé apartmánové hotely, ale aj pozemky s kompletnou projektovou dokumentáciou na výstavbu nových hotelových komplexov vo vybraných nádherných častiach na ostrovoch: Sal, Boa Vista a Sao Vicente. Všetky ponúkané nehnuteľnosti je možné kúpiť jednotlivo, alebo aj ako ucelené celky v komplexoch.

Vysoko zaujímavá a lukratívna ponuka - predaj kompletnej projektovej dokumentácie aj s pozemkami na ostrove Fogo aj s biznis plánom. Ide o výstavbu veľkého hotelového strediska s Termálnymi kúpeľami, Wellnessom, Health Care SPA – starostlivosťou o zdravie s Aloe Vera a projektom na jej vlastné spracovanie a veľkovýrobu výrobkov z nej. 50% investícií sú od spoluinvestora z Nemecka.

Pre viac informácii volajte makléra!

O KAPVERDÁCH

Toto prekrásne a pre väčšinu neznáme tropické súostrovie sa nachádza uprostred Atlantického oceánu, 450 km západne od Senegalu a skladá sa z deviatich obývaných ostrovov a ďalej rady malých ostrovčekov. Súostrovie vzniklo následkom sopečnej erupcie a každý z ostrovov je úplne odlišný, na jednom nájdete prekrásne biele nekonečné pláže s jemným pieskom a azúrovo čistú vodu, ktorých teplota neklesá pod 22 stupňov, inde vyprahlú mesačnú krajinu, na ďalšom úrodnú bohatú vulkanickú pôdu s úrodou tropického ovocia, čajových a kávových plantáží, nedostupný vulkán na ostrove FOGO, ktorý môžete zdolať 5 hodinovým trekkom, piesočné duny a opustené ztroskotané koráby, horské štíty a panorámy, ktoré miestami pripomínajú nami obľúbený ostrov Madeira. Objavíte tu nie len krásu podmorského sveta plného jaskýň, rastlín a morských živočíchov, ale môžete sa tak stať na chvíľu spoločníkom tunajším veľkým korytnačkám, ktoré tu žijú vo voľných vodách. Každý ostrov má svoju špecifickú atmosféru a Vám sa ponúka možnosť prežiť dovolenku buď na jednom ostrove a urobiť si výlet i na ďalšie ostrovy alebo ísť na okružnú cestu po ostrovoch.

 

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

  • Úžitková plocha (obytná) 1000m2
  • Vodovod na pozemku
  • Kanalizácia na pozemku
  • Plyn nie je
  • Elektrina na pozemku