Predaj »  Pozemky »  rekreačný pozemok

BOJNICE - Výnimočné rekreačné pozemky s vodnou plochou od 251 m2 + služby architekta

SITUACIA-JPG
Mgr. Oľga Mendelová
Konateľ spoločnosti
Mob.: 0907 150 044
Tel.: 0465427842

Kontaktujte makléra

 • Dohodou
 • Kód 6310
 • Lokalita okr. Prievidza ,Bojnice

Popis nehnutelnosti

Kúpte si svoj pozemok! Vyberte si svoj pozemok pre oddych a relaxáciu! Exkluzívne výnimočné pozemky – rekreačný a rybársky raj na pomedzí Bojníc a Prievidze! Využite túto výnimočnú príležitosť, prípadne investičný zámer, ktorý je neopakovateľný pre úžasnú lokalitu vhodnú na relax, oddych, športové vyžitie a zároveň je v tesnej blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti.
Pozemky sú vhodné na výstavbu rekreačných chát, zariadení, zaujímavých stavieb na poloostrovoch a tiež moderných stavieb na vodnej ploche – hausbótov. Vyberte si ten svoj pozemok a vhodnú metráž podľa priloženého plánu s parceláciou a číselným ozančením. Stačí si vybrať svoje číslo a služby architekta máte v cene (bližšie informácie o uvedenej službe zodpovieme osobne).   
Jedná sa o pozemky, ktoré sa nachádzajú pri vodnej ploche a z každého pozemku je k nej prístup a ďalej o pozemky, ktoré sú vodnou plochou. Všetky stavby na vode aj pevnine môžu byť autonómne. Jednotlivé pozemky sú geometricky zamerané a ich výmery sú od 251 m2. Celková výmera všetkých pozemkov a vodných plôch je 12000 m2 a po rozparcelovaní vzniká 18 jednotlivých parciel pre výstavbu chát v časti „A“ a 8 parciel pre chaty v časti „B“. Prístup k pozemkom je možný motorovým vozidlom po spevnenej ceste, alebo inými spôsobmi po cyklotrase, mostom od Obchodného centra Korzo cyklomostom, od Plážového kúpaliska, reštaurácie Meridiána a pod., s výhľadom na Bojnický zámok.

Chaty, stavby, ktoré sa na pozemkoch môžu stavať, budú napojené na IS čiastočne, každý jednotlivý pozemok bude mať vlastnú vodu zo studne a elektriku, pre celý areál bude zabezpečený prívod elektrickej energie, ostatné prvky stavieb budú vlastné, vo vlastníctve majiteľov pozemkov podľa projektu a parcelácie. Ako alternatíva náhrady prívodu elektrickej energie od SSE bude možná vlastná výroba a uskladnenie elek-trickej energie z fotovoltaiky a ukladaním do batérií, ktoré sú štátom dotované vrátane tepelného čer-padla ako podpora OZE (každý z majiteľov sa môže rozhodnúť, či chce mať stavbu autonómnou s diaľkovým riadením) a to až do výšky 40%. Stavby bude možné buď odkanalizovať do verejnej kanalizačnej stoky (pretlakom popod rieku Nitra ako to má reštaurácia Meridiána), alebo pre všetky objekty sa použijú certifikované ekologické čističky odpadových vôd s EÚ certifikátom s možnosťou biologických čističiek, alebo s možnosťou vypúšťania vôd do recipientu. Vykurovanie a chladenie rekreačných chát môže byť realizované aj pomocou nízkoteplotných stropných sálavých vykurovacích a chladiacich systémov (oba v jednom vyhotovení a s funkčnosťou režimu vykurovania alebo chladenia) s diaľkovým ovládaním cez internet, typ tepelného čerpadla voda-voda a systému ALOP Zdrojové studne a pomocou tepelných čerpadiel (pre 50m2 je to 4- 6kW ktoré pred-stavujú potrebu elektrického príkonu len 1,2-1,5 kW pre 50m2 chaty pri vykurovacom faktore 4- 5 čo je bez problémov zvládnuteľné pomocou fotovoltaiky a pre stavby do 100m2 podlahovej plochy pôjde o tepelné čerpadlo 7- 10kW a potrebný elektrický príkon na pohon tepelných čerpadiel je len 2kW) . Ako zdroj pitnej a užitkovej vody budú slúžiť Zdrojové studne. V prípade záujmu a potreby stavebníka bude možné doplniť aj betónové akumulačné zásobníky tepla alebo chladu izolované penovým sklom, resp. aj zásobník užitkovej vody ako bezpečnostný prvok pre vykurovanie a chladenie. Podstatnými prvkami navrhovaného riešenia stavieb sú vlastná voda (pitná užitková), teplo a chlad zo zemskej kôry trvale zadarmo, vlastná výroba a uskladnenie elektrickej energie, vlastné ekolo-gické ČOV, žiadna tvorba CO2, riadené vetranie so spotrebou 5W, nízkoteplotné vykurovanie /chladenie bez klimatizácie, vhodnosť prostredia pre alergikov a ticho , nakoľko v okolí nevedie ani nebude viesť žiadna komunikácia a garancia odizolovania stavieb od ich založenia s koefi-cientom vodivosti 0,04 a hlavný prvok ekológie a tým je voľný pohyb rýb a vodných živočíchov a celom priestore vody ako doteraz.

Využite túto jedinečnú príležitosť a kúpte si svoj vlastný pozemok! Ponúkame aj možnosť výstavby jednotlivých ekologických chát a vybavenie všetkého potrebného, cez overené stavebné firmy so skúsenosťami. Parcelácia pozemkov vyznačená na priloženom geometrickom pláne, ktorý sa v tejto dobe ešte dá upraviť podľa požiadaviek. Viac informácii radi poskytneme osobne.

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

 • Druh vlastníctva osobné
 • Celková plocha 12000m2
 • Výmera pozemku 251m2
 • Prístupová cesta kamenitá
 • Funkčné využitie pozemku šport a rekreácia
 • Vodovod nie je
 • Kanalizácia v dosahu
 • Plyn nie je
 • Elektrina na pozemku
 • *Inžinierske siete studňa
 • Pripravenosť k výstavbe vydané územné rozhodnutie