Predaj »  Pozemky »  rekreačný pozemok

BOJNICE -PONUKA POZEMKOV- s možnosťou CHÁT/REKREAČNÝCH DOMOV/ NA KĽÚČ + služby architekta

stilo-i-p2
Mgr. Oľga Mendelová
Konateľ spoločnosti
Mob.: 0907 150 044
Tel.: 0465427842

Kontaktujte makléra

 • Dohodou
 • Kód 6318
 • Lokalita okr. Prievidza ,Bojnice

Popis nehnutelnosti

Predáme výnimočné pozemky s možnosťou aj výnimočných rekreačných chát (rekreačnými domami) s nedostihnuteľne nízkymi cenami v lokalite - na pomedzí Bojníc a Prievidze! 

Prístup z pozemkov B je možný priamo cez cyklomost do OC Korzo a z pozemkov A je cyklomost vdialený celkovo do 200 m.

Vzorový príklad: pozemok 300 m2 v cene 25 500 eur, rekreačná chata Stilo mini trojizbová stavba, alebo Stilo 2 izb. v cene od 39 000.-eur na kolaudáciu, v prípade na kľúč od 39 999 eur

Pozrite si on-line riešenia a ceny rekreačných domov a chát - Ako alternatíva - INŠPIRUJTE SA !!! (NIE JE VŚAK PODMIENKOU K PREDAJU POZEMKU) - Video a príbeh: Tibor a Timea tu: 
https://www.youtube.com/watch?v=h_NoTPxH39Q   

   SPOLU od 64 500.- eur - CENY POZEMKOV A  STAVIEB SÚ PEVNÉ S DPH

 

Postup predaja pozemkov a dodávky stavby

 

 1. Vyberiete si pozemok podľa číslovania od 1 po 26 a uzavriete Kúpno-predajnú zmluvu, pozemky sú vo výmerách od 251 m2 až po 521 m2 (číslovanie pozemkov je uvedené v plánoch). Nie je podmienkou pokračovať aj kúpou rekreačnej chaty podľa bodov 2.,3.. Pri kúpe pozemku máte služby architekta v cene !!! (bližšie informácie o uvedenej službe zodpovieme osobne). Využite túto výhodnú ponuku, ktorá je časovo limitovaná. 

 

 1. Vyberiete si typ rekreačnej stavby, aby ste stihli termíny do 60 dní od objednania na výrobu panelov celej stavby, nasleduje 2 týždne logistiky a dovozu na miesto stavby, potom 7 dní hrubej montáže stavby s oknami a strechou, následne sa stavba plne dokončí do 30 dní – zmluvu uzatvárate priamo s overeným dodávateľom. Dohodnuté ceny stavieb, dodacie lehoty a termíny poskytuje dodávateľ bezkonkurenčne, u žiadnej inej spoločnosti na Slovensku ich nenájdete výhodnejšie

Môžete si však navrhnúť individuálne iný typ stavby, alebo uskutočniť taloženie stavby, alebo vlastný inžiniering

 

 1. Po uhradení ceny za stavbu, môžete do cca 4-5 mesiacov oddychovať v relaxačnom tichom raji, ak akceptujte bod. 2., alebo si urobte svoje riešenie celku.

 

Pre prvých desiatich kupujúcich máme pripravené špeciálne darčeky, ktoré odovzdáme priamo v realitnej kancelárii Domov – Reality.

Pri kúpe pozemkov budú v ich cene zabezpečené zmluvy na prevod vlastníctva, geometrické plány a v cene je tiež podiel na vecnom bremene prístupovej komunikácie, podiel na spoločnej časti vodných plôch, ako aj ostatné majetkovo právne vzťahy.

Každý pozemok má vlastnú studňu, elektriku, môže byť autonómny ale aj nemusí, všetko záleží od požiadaviek nového majiteľa pozemku, môže sa tiež rozhodnúť akú stavbu zvolí a či využije vlastný projekt. 

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

 • Druh vlastníctva osobné
 • Celková plocha 12000m2
 • Výmera pozemku 251m2
 • Prístupová cesta kamenitá
 • Funkčné využitie pozemku šport a rekreácia
 • Terén rovinatý
 • Vodovod nie je
 • Kanalizácia nie je
 • Plyn nie je
 • Elektrina na pozemku
 • Pripravenosť k výstavbe vydané územné rozhodnutie